10 wyjątkowych stolików!

2012/10/05

Projekty powstały z inpiracji dniem codziennym. Puzzle - zabawa, Playstation - rozrywka, pływający stolik, kostka złożona z mniejszych kostek- gra formą i treścią? Wszystko co odmienia ten mebel jest mile widziane. Odmiana w domowych wnętrzach będzie widoczna na pierwszy rzut oka.

Jeonghwa Seo & Hanna Chung’s, którzy zaprojektowali "pływający stolik" kierowali się wschodnim wierzeniem, że małe rzeczy za sprawą jednostki mają zmieniać całe społeczności. "Pływający stolik" jest tego metaforycznym przedstawieniem.

The Playstation Controller Coffee Table zaprojektowana przez  Marka M. z pewnością sposoba się miłośnikom gier wideo. Stolik wykonany został kawałek po kawałku przez studenta, który pracował nad nim w wolnym czasie! 

Z kolei stolik w kształcie kostki składa się z 64 mniejszych kostek i nawet swoją najmniejszą częścią nie dotyka podłogi. To zasługa magnetyzmu i kawałka starego dobrego stalowego kabla.

Inne propozycje? Stolik z nogami tylko z jednej strony, stolik-puzzle, stolik w kształcie diamentu czy przenośny stolik piknikowy. Wszystkie absolutnie niepowtarzalne!

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »