worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "15 pomysłów na sypialnię nastolatka"

Wtorek, 27.11.2012

Marzę o tym

0

15 pomysłów na sypialnię nastolatka

biurko, sypialnia, pokój dziecięcy

Bycie nastolatkiem nie jest łatwe. To bardzo ważny okres przemian i dojżewania. Pokój dziecka musi zatem ewoulować razem z nim.

Urządzając sypialnię nastolatka warto postawić na żywe, mocne barwy, które uczynią pomieszczenie energetyzujacym i inspirującym jednocześnie. Poza designerskim łóżkiem trzeba wyposarzyć pokój również w fajne miejsce do pracy, aranżując je w taki sposób, aby zachęcić nastolatka do częstego zasiadania przy biurku i pilnej nauki.

Nie bez znaczenia są również dodatki, które umieścimy w pokoju młodego człowieka. Oczywiście każdy nastolatek będzie zachwycony wielkim telewizorem i najnowszym komputerem. Warto jednak rozszerzać jego zainteresowania wprowadzając do jego przestrzeni regały z książkami oraz akcesoria sportowe zachęcające do aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia.

 

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.