60 lat duńskiego wzornictwa Boconcept

2011/09/23

W 1952 roku, dwaj młodzi rzemieślnicy Jens Aerthoj Jensen i Tage Molholm założyli niewielką fabrykę mebli w duńskim miasteczku Herning. Postanowili produkować funkcjonalne, dobrze zaprojektowane meble i sprzedawać je po przystępnych cenach. I tak narodził się BoConcept. Dzisiaj 60 lat od powstania, BoConcept jest jedną z największych duńskich firm. 340 salonów sprzedaży w 50 krajach oferuje duńskie wzornictwo milionom konsumentów na całym świecie.

Także dziś duńscy projektanci projektują większość wzorów, a meble produkowane są w fabryce w Danii. BoConcept przywiązuje wielką wagę do dobrego, prostego wzornictwa, funkcjonalności, jakości. Co roku wprowadzają na światowe rynki kolekcje mebli i dodatków, które łączy duńskie dziedzictwo i nowoczesne trendy.

Z okazji 60-tych urodzin poza kolekcją mebli inspirowanych klasycznymi wzorami z lat 50-tych i 60-tych BoConcept proponuje: Konkurs online, w którym można wygrać wycieczkę dla dwóch osób
• do Paryża, Singapuru, Nowego Yorku lub Herning, a więc do miast, które wywarły wpływ na wzornictwo firmy. Szczegóły konkursu na stronie www.boconcept.pl. Tam też można obejrzeć film o BoConcept, który wprowadza nas w wielkomiejską atmosferę światowych metropolii i nastrój duńskiego miasteczka oraz wyjaśnia genezę konkursu.
Specjalne oferty: 10% rabatu na wszystkie sofy w skórzanych obiciach Salto i Santos. W asortymencie BoConcept znajduje się 14 serii sof, w tym nowe modele Istra, Nago i Arco. 20% rabatu na wszystkie dywany Cabana o różnych wielkościach i kolorach. 20% rabatu na kołdry, poduszki i materace Farenheit oraz lampy Claire, Mix i Bistro.
• Nową kolekcję i nowy katalog, które już od 1 września znajdują się we wszystkich salonach BoConcept w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Gdyni, Katowicach i Wrocławiu. Więcej informacji na www.boconcept.pl

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »