worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Aranżacja wnętrza dla najmłodszych mieszkanek domu"

Środa, 26.09.2012

Marzę o tym

0

Aranżacja wnętrza dla najmłodszych mieszkanek domu

pokój dziecięcy, róż, meble dziecięce, pastele, pokój dla dziewczynek, liliowy

Indiańskie tipi jest świetnym rozwiązaniem na wspólny nocleg, pogaduszki i zabawy dla najmłodszych domowniczek i ich przyjaciółek.

Marzenia o księżniczkach i pałacach spełni aranżacja w pastelowym różu uzupełniona o mebelki dziecięce we francuskim stylu z ażurowym, delikatnym wykończeniem oraz niezliczonymi falbankami

RHBaby&Child proponuje również kolejne rozwiązanie dla małych księżniczek – pokój tonący w liliowych i fioletowych odcieniach, imponujących rozmiarów dziecięco łóżeczko ozdobione ogromną koroną wznoszącą się dumnie ponad baldachimem okalającym łóżko. Wiszący żyrandol po zmroku wypełnia pokój ciepłym światłem. Jeśli różowy nie jest ulubionym kolorem, delikatne lilie i fiolety są idealnym rozwiązaniem.

Jednak róże i pastele to nie wszystko. W RHBaby&Child zaprojektowano również swojskie i przytulne aranżacje utrzymane w zupełnie innym stylu. Proste sylwetki mebli i mnóstwo praktycznych schowków i kryjówek na dziecięce skarby wyróżniają aranżacje w stylu „country”.  

 

Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.