worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Biała i kolorowa porcelana Maxwell and Williams"

Niedziela, 26.02.2017

Marzę o tym

0

Biała i kolorowa porcelana Maxwell and Williams

zastawa stołowa, porcelana, nakrycie stołu, superwnetrze, porcelana kostna, Maxwell and Williams, akcesoria na stół, zastawa obiadowa

Maxwell and Williams to marka, która w Australii stała się synonimem kultury stołowej. Jest tak od czasu, kiedy to w ciągu paru lat, ta zainspirowana europejską stylistyką i nacechowana azjatyckim sposobem pojmowania jakości marka, stała się liderem na rynku.

Oferta Maxwell and Williams składa się z zastawy i akcesoriów, umożliwiających kompletne nakrycie stołu na każdą okazję, zarówno codzienną, jak i odświętną. Obejmuje ona zastawę obiadową białą i kolorową, w różnych klasach porcelany, od podstawowej do najbardziej szlachetnej i ekskluzywnej porcelany kostnej.

Produkty dostępne są w sklepie internetowym SuperWnetrze.pl, a o nowościach przeczytacie na naszym blogu!


Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.