worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Białe cegiełki w kuchni"

Środa, 14.12.2016

Marzę o tym

1

Białe cegiełki w kuchni

kuchnia, białe cegiełki, białe kafelki, kafelki cegiełki

Białe kafelki stają się coraz popularniejsze w polskich domach. Ich cały urok tkwi chyba w połączeniu charakteru retro z nowoczesnością. Nowoczesne jasne, a najlepiej białe meble świetnie skomponują się z tego typu płytkami, które w rzeczywistości są równie uniwersalne.

Na uwagę zasługuje również górna zabudowa, która wcale nie pokrywa się z krawędzią płytek, przez co jeszcze wyraźniej zaakcentowano ich obecność. Oczywiście dla kontrastu można dokupić kilka sztuk cegiełek ze wzorem.Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.