worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Casa Gracia prosto z malowniczej Hiszpani"

Piątek, 09.10.2015

Marzę o tym

0

Casa Gracia prosto z malowniczej Hiszpani

Barcelona, Hiszpania, hostel, casa gracia, gracia, hostele

Casa Gracia to hostel położony w jednej z najbardziej charakterystycznych stref Barcelony, w dzielnicy Gracia. Znajduje się w modernistycznym budynku typowym dla Barcelony, całkowicie odnowiony.

Jakiś czas temu firma otworzyła nową restaurację wyposażoną w oryginalne meble. Wystrój lokalu składał się z wielu elementów pochodzących z lokalnych pchlich targów, na przykład: barek wykonany jest całkowicie ze starych szuflad drewnianych kupionych od mieszkańców z okolicy. Hostel oferuje również bar w piwnicy, salę konferencyjną, wspaniałe zielone patio, kuchnię oraz salony społecznościowe i jadalnie. Z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Inne w tym dziale

 • Hotel Piramida Spa&Wellness

  Hotel Piramida Spa&Wellness

  Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w odległości 2,5 km od centrum miasta
 • Najdroższy hotel świata

  Najdroższy hotel świata

  Jeśli dbałość o bezpieczeństwo jest wyznacznikiem w poszukiwaniu luksusowego wypoczynku, to najdroższy penthouse świata spełnia ten warunek w 100%. Na piękne panoramy Jeziora Genewskiego i Mont Blanc patrzy się przez kuloodporne okna, również niemal pancerne drzwi zapewniają spokojny sen. Dzięki takim środkom ostrożności jest to miejsce często wybierane przez ważne osobistości świata polityki i celebrytów.
 • Największa choinka na świecie

  Największa choinka na świecie

  14 grudnia 2013 roku rozbłysła największa choinka świata. Setki gapiów patrzyło, jak miejscowy ksiądz za pomocą tabletu, włączył oświetlenie na nietypowej choince, umieszczonej na wzgórzu nad miastem Gubbio w regionie Umbria (Włochy).
 • Największy labirynt na świecie

  Największy labirynt na świecie

  Największy na świecie labirynt powstał w Dobrzycy na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Koszalina. Niezwykle skomplikowany labirynt położony w Ogrodach Hortulus Spectabilis tworzą 11-letnie graby, które tworzą iście magiczny klimat.
 • Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Park Narodowy Jasper, położony w południowo-wschodniej części kanadyjskiej prowincji Alberta, to jeden z najpiękniejszych, najstarszych i zarazem największych parków narodowych w Kanadzie.