Nowoczesne oświetlenie

Christopher Guy w Nova Decor

2010/07/06

Christopher Guy - Urodzony w Wielkiej Brytanii, wychowany w Hiszpanii i Francji, a obecnie zamieszkały w Singapurze, światowej sławy projektant. Twórca niepowtarzalnych koncepcji, które wykraczają poza bariery kulturowe, aby utworzyć kosmopolityczny klimat. Wyrafinowana elegancja widoczna w jego ręcznie rzeźbionych meblach tworzy wyjątkowy design. Pasja projektowania oraz zdolność do wychwytywania detali wyróżnia i odzwierciedla współczesno-klasyczny nastrój  realizacji Christophera Guy’a. Jego nazwisko jest w czołówce luksusowych projektantów mebli XXI wieku.

Elegancki i prosty w swej oryginalnej formie szezlong wyróżnia jeden z najmodniejszych w tym sezonie kolorów obicia oraz podpis projektanta widoczny w akcencie skrzyżowanych nóg „Chris-X”.Szykowne krzesło, które z gracją powita gości w lobby lub salonie. Skrzyżowane tylne nogi to opatentowany znak projektanta - „Chris-X”. Elegancka forma i wypracowana linia stworzona dla wytwornych pomieszczeń domów i hoteli. Oparcie dostępne w dwóch wersjach: strona lewa i prawa.

Kolekcja mebli marki Christopher Guy dostępna w warszawskim Salonie NOVA DECOR. Salon oferuje unikatowe meble i elementy dekoracyjne: tapety, tkaniny, materiały wykończeniowe, które pozyskiwane są od producentów marek znanych na całym świecie. www.novadecor.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »