Conento - praktyczne deski do krojenia

2010/08/31

Jeżeli chcemy, by nasz stół był nie tylko suto, ale również elegancko nakryty, warto poświęcić trochę czasu na dobranie odpowiednich akcesoriów do serwownia potraw. Szeroki wybór takich produktów oferuje nam firma Contento, ciekawą propozycję stanowią deski do krojenia z kolekcji Tabla. Ich powierzchnia została specjalnie wyprofilowna, dzięki czemu znajdziemy miejsce zarówno do pokrojenia produktów, jak i do ich wyłożenia. Pomysłowe zagłębienia wycięte w litym drewnie pozwalają na eleganckie zaserwowanie potraw. Dodatkowo można do nich dokupić specjalne szklane wkładki, które ułatwiają utrzymanie deski w czystości.  Deski są dostępne w wielu wzorach i wariantach. Seria Tabla to nie tylko praktyczne i pomysłowe rozwiązanie,   ale także nowoczesny design w Twojej kuchni.

Deska do krojenia z serii Tabla. Wykonana z bambusowego drewna z wkładkami z matowionego szkła. Ułatwi pracę w kuchni i podawanie do stołu. Szkło jest odporne na temperaturę 250 stopni Celsjusza, można więc bez obaw stawiać na nim gorące naczynia.

Na desce mieszczą się 4 szklane talerzyki. Podane na nich przekąski prezentują się bardzo wykwintnie.

CONTENTO to niemiecka marka ze 130 letnią tradycją.  Znana na całym świecie, stała się popularna również w naszym kraju. Poszczególne kolekcje tworzone są przez wybitnych projektantów. Produkty firmy Contento cechują się wysoką jakością wykonania, niebanalnym wzornictwem  oraz niewygórowanymi cenami. Większość artykułów pakowana jest w ozdobne pudełka, dzięki czemu nadają się na prezenty.

Produkty firmy Contento do nabycia w internetowym sklepie SuperWnetrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »