Designerskie leżanki - jak to działa?

2012/10/04

Leżanki spełniają swoją funkcję - są wygodne i wyposażone w podparcia pod ramiona oraz odpowiednio wyprofilowane opracie. Ich rozłożenie jest regulowane od pozycji poziomej od pionowej.

Modele Gavin i Chloe są bardziej kompaktowe i mniejsze niż pozostałe znajdujące się w ofercie, jednak przewyższają je komfortem użytkowania.

Pansaonic Yasumi Relax Chairs proponuje z kolei fotele w typie leżanek, które kompletnie nie przypominają tego co mamy przed oczami, myśląc o leżance. Zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trednami, wykonane w doskonałej, stonowanej kolorystyce w niczym nie przypominają ogromnych foteli czy sof, które zajmują połowę pokoju. Dostępne są modele jasnobłękitne i brązowe o opływowych kształtach na nożkach lub w formie fotela obrotowego.

Jakie propozycje mają inni projektanci? Model leżanki Venus Fama dodatkowa wspomaga odpoczynek poprzez łatwą w obsłudze dźwignię regulującą wyskość i opuszczającą oparcie. Wink Chair by Toshiyuki Kita ma dwa wygodne zagłówki, a Varier Gravity balans można łatwo zmienić w fotel bujany.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »