worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Dla miłośników wina"

Piątek, 16.07.2010

Marzę o tym

0

Dla miłośników wina

akcesoria kuchenne, karafka, Legonart, drewno, stojak na wino, zestaw do win

Legonart zestaw
Włoska firma Legnonart powstała w 1945 roku, wyspecjalizowała się w produkcji przedmiotów z różnego rodzaju drewna. Piękne w swej prostocie naczynia, akcesoria kuchenne i dodatki do wyposażenia wnętrz powstają z drewna jesionowego, brzozowego, zebrawood i hebanu pasiastego. Produkty Legonart urzekają naturalną estetyką, funkcjonalnością i trwałością. W ofercie znajdziemy dużą różnorodność eleganckich akcesoriów do przechowywania, otwierania i picia wina. 

Zestaw dla prawdziwych koneserów wina  Excellance. Każdy z elementów  został wykonany z najwyższą precyzją i dokładnością. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do wina. Umieszczony jest w stylowej gablocie, która wniesie do Twojego salonu lub barku nowoczesny styl i elegancję.

Karafka na wino Beaujolais. Wykonana jest z ręcznie dmuchanego, bezołowiowego szkła. Dodatkowo wyposażona jest w podstawkę z drewna jesionowego. Nieważne jakie wino, białe, czerwone, wytrawne czy słodkie, każde będzie się w niej prezentowało wyjątkowo kusząco.

Stojak na wino Marea. Wykonany jest z drewna dębowego. Możesz go postawić zarówno w salonie jak i w domowej piwniczce, przechowywane w nim wino będzie leżało w odpowiedniej pozycji, więc długo zachowa swe walory smakowe i inne właściwości.

Wszystkie produkty firmy Legonart do nabycia w sklepie internetowym SuperWnętrze - www.superwnetrze.pl

Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.