Dla miłośników wina

2010/07/16

Włoska firma Legnonart powstała w 1945 roku, wyspecjalizowała się w produkcji przedmiotów z różnego rodzaju drewna. Piękne w swej prostocie naczynia, akcesoria kuchenne i dodatki do wyposażenia wnętrz powstają z drewna jesionowego, brzozowego, zebrawood i hebanu pasiastego. Produkty Legonart urzekają naturalną estetyką, funkcjonalnością i trwałością. W ofercie znajdziemy dużą różnorodność eleganckich akcesoriów do przechowywania, otwierania i picia wina. 

Zestaw dla prawdziwych koneserów wina  Excellance. Każdy z elementów  został wykonany z najwyższą precyzją i dokładnością. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do wina. Umieszczony jest w stylowej gablocie, która wniesie do Twojego salonu lub barku nowoczesny styl i elegancję.

Karafka na wino Beaujolais. Wykonana jest z ręcznie dmuchanego, bezołowiowego szkła. Dodatkowo wyposażona jest w podstawkę z drewna jesionowego. Nieważne jakie wino, białe, czerwone, wytrawne czy słodkie, każde będzie się w niej prezentowało wyjątkowo kusząco.

Stojak na wino Marea. Wykonany jest z drewna dębowego. Możesz go postawić zarówno w salonie jak i w domowej piwniczce, przechowywane w nim wino będzie leżało w odpowiedniej pozycji, więc długo zachowa swe walory smakowe i inne właściwości.

Wszystkie produkty firmy Legonart do nabycia w sklepie internetowym SuperWnętrze - www.superwnetrze.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »