worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Dziura w podłodze czyli nietypowe meble do Twojego domu"

Środa, 25.01.2017

Marzę o tym

2

Dziura w podłodze czyli nietypowe meble do Twojego domu

meble, wyposażenie wnetrz, kolekcja Dziura w podłodze, Raw Edges

Kolekcja mebli nazwana "Dziura w podłodze" powstała w pracowni Raw Edges należacej do Yael Mer i Shay Alkalay i dosłownie wystaje z dziury w podłodze. Pomysł opiera się na idei niespodziewanego zakończenia rzeczy.

Szuflady wystające z podłogi zostały ścięte ukośnie, dzięki czemu nabrały nietypowego kształtu i znaczenia. Dostępne są w różnych rozmiarach i mogą być stosowane w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach. Bez wątpienia należy docenić oryginalność pomysłu, ale także prostotę i elegancję, które sobą prezentują. O nowoczesnych pomysłach na aranżację wnętrza przeczytacie na naszym blogu.
Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.