worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Ekskluzywne meble łazienkowe"

Poniedziałek, 30.01.2012

Marzę o tym

0

Ekskluzywne meble łazienkowe

aranżacje wnętrz, wnetrza, łazienki, aranżacje łazienek, inspiracje

Nowa kolekcja mebli łazienkowych od włoskiego producenta Branchetti wygląda bardzo luksusowo. Są perfekcyjnie dopracowane. Idealnie łączą funkcjonalność i praktyczność z wyrafinowaniem i nowoczesnością. Piękne lustra, eleganckie panele i gustowne dodatki, sprawiają, że łazienki wyglądają bardzo stylowo. Wszystkie tego typu meble mogą być indywidualnie dopasowywane. Wybrać można jeden ze 120 możliwych kolorów oraz dobrać odpowiedni zlew, czy inne akcesoria łazienkowe, które odmienią wnętrze i sprawią, że będzie wyglądać bardziej elegancko, niż dotychczas.


Inne w tym dziale

 • Płytki łazienkowe z charakterem

  Płytki łazienkowe z charakterem

  Stonowane, neutralne kolory we wnętrzach, nie wzbudzają żadnych emocji. Kolekcja Inferno to odważna propozycja marki Ceramstic, dla znudzonych monotonnymi wnętrzami bez wyrazu. Inspiracją dla koralowo - czarnego wzoru gresu był kamień Butterfly Red.
 • Biała łazienka może być interesująca

  Biała łazienka może być interesująca

  W małej łazience nie ma miejsca na wykorzystywanie nieużytecznych gadżetów. Tutaj trzeba skupić się na funkcjonalności i użyteczności. To dlatego kolor może być czasem kłopotliwy. Białe łazienki, będąc z natury prostymi, łatwiej stworzą świeżą i czystą atmosferę.
 • Wolnostojąca wanna

  Wolnostojąca wanna

  Wanny nie są usytuowane już tylko w łazienkach. Wanna często stoi w pomieszczeniu, które docelowo wcale nie ma służyć kąpielom. Wiele osób montuje wannę jako dodatek w sypialni, ponieważ jest to symbol nowego stylu życia.
 • Wyrafinowane wzory łazienkowe z użyciem marmuru

  Wyrafinowane wzory łazienkowe z użyciem marmuru

  Marmur ma opinię jednego z najbardziej luksusowych materiałów konstrukcyjnych w domu. Marmurowe płytki są niezwykle trwałe. Prawidłowo położone, mogą przetrwać długie lata. Dodatkowo, zauważcie, że marmurowe łazienki nigdy nie wychodzą z mody.
 • Łazienka- sanktuarium spokoju

  Łazienka- sanktuarium spokoju

  Być może bardziej niż jakiekolwiek inne pomieszczenie w domu, łazienka ma charakter świątyni. Jest to miejsce, gdzie wykonujemy codzienne rytuały i coraz częściej oddajemy się luksusowi odrobiny samotności. Prezentowane przez nas łazienki są autorstwa różnych projektantów, ale łączy je jedno: wszystkie są luksusowe.