worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Ekskluzywne meble łazienkowe"

Poniedziałek, 30.01.2012

Ekskluzywne meble łazienkowe

aranżacje wnętrz, wnetrza, łazienki, aranżacje łazienek, inspiracje

Nowa kolekcja mebli łazienkowych od włoskiego producenta Branchetti wygląda bardzo luksusowo. Są perfekcyjnie dopracowane. Idealnie łączą funkcjonalność i praktyczność z wyrafinowaniem i nowoczesnością. Piękne lustra, eleganckie panele i gustowne dodatki, sprawiają, że łazienki wyglądają bardzo stylowo. Wszystkie tego typu meble mogą być indywidualnie dopasowywane. Wybrać można jeden ze 120 możliwych kolorów oraz dobrać odpowiedni zlew, czy inne akcesoria łazienkowe, które odmienią wnętrze i sprawią, że będzie wyglądać bardziej elegancko, niż dotychczas.


Inne w tym dziale

 • Luksusowa łazienka

  Luksusowa łazienka Być może często uważamy wystrój łazienki za mało ważny w całym naszym domu. Jednak jeśli posiadasz, luksusową oszałamiającą łazienkę, możesz być pewien, że goście to zauważą i podadzą dalej! I być może nie będą chcieli już z niej wyjść…
 • Luksusowe akcesoria łazienkowe

  Luksusowe akcesoria łazienkowe Każdy z nas wie, jak ważne jest utrzymanie nienagannej czystości, by łazienka lśniła nieskazitelnym blaskiem. Jeśli inwestujemy w armaturę, akcesoria i tekstylia wysokiej jakości, zdecydowanie łatwiej jest nam utrzymać ten blask na co dzień. Wykonane ze specjalistycznych materiałów elementy wyposażenia łazienki poprawiają komfort naszego życia.
 • Najbardziej luksusowe kabiny prysznicowe

  Najbardziej luksusowe kabiny prysznicowe Na pewno nie brakuje genialnych projektów sypialni czy kuchni. Jeśli jednak chodzi o łazienki, tu pozostaje jeszcze wiele miejsca do popisu. Jeśli chcesz, aby prysznic wyglądał świeżo i niepowtarzalnie, musi być w nim coś jeszcze oprócz samych funkcjonalnych elementów.
 • Łazienka w nowoczesnym stylu

  Łazienka w nowoczesnym stylu Co sprawia, że łazienka z miejsca wyróżnia się? Jakie style możemy odnaleźć w łazienkowych wnętrzach? Przede wszystkim należy wiedzieć, że każda nowoczesna przestrzeń opiera się na czystych formach i prostych liniach.
 • Łazienka w kontakcie z naturą

  Łazienka w kontakcie z naturą Te łazienki i kąpieliska wyraźnie świadczą o tym, jak ważny jest wypoczynek regeneracja ciała. Woda, ogień oraz zielone rośliny harmonijnie ze sobą połączone mogą mieć niesamowite działanie dla naszego organizmu. Przedstawiamy łazienki zaaranżowane w niecodzienny sposób.