worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...
Fiskars

Worldlux » artykuł "Ekskluzywne meble łazienkowe"

Poniedziałek, 30.01.2012

Marzysz o tym?

Ekskluzywne meble łazienkowe

aranżacje wnętrz, wnetrza, łazienki, aranżacje łazienek, inspiracje

Nowa kolekcja mebli łazienkowych od włoskiego producenta Branchetti wygląda bardzo luksusowo. Są perfekcyjnie dopracowane. Idealnie łączą funkcjonalność i praktyczność z wyrafinowaniem i nowoczesnością. Piękne lustra, eleganckie panele i gustowne dodatki, sprawiają, że łazienki wyglądają bardzo stylowo. Wszystkie tego typu meble mogą być indywidualnie dopasowywane. Wybrać można jeden ze 120 możliwych kolorów oraz dobrać odpowiedni zlew, czy inne akcesoria łazienkowe, które odmienią wnętrze i sprawią, że będzie wyglądać bardziej elegancko, niż dotychczas.


Inne w tym dziale

 • Łazienka- sanktuarium spokoju

  Łazienka- sanktuarium spokoju

  Być może bardziej niż jakiekolwiek inne pomieszczenie w domu, łazienka ma charakter świątyni. Jest to miejsce, gdzie wykonujemy codzienne rytuały i coraz częściej oddajemy się luksusowi odrobiny samotności. Prezentowane przez nas łazienki są autorstwa różnych projektantów, ale łączy je jedno: wszystkie są luksusowe.
 • Jak optycznie powiększyć małą łazienkę?

  Jak optycznie powiększyć małą łazienkę?

  Niewielka przestrzeń łazienkowa uważana jest za jedną z najbardziej kłopotliwych kwestii przy aranżowaniu pomieszczenia. Odpowiednia kolorystyka, zestawienie ceramiki i armatury, dopasowanie oświetlenia – wybór każdego z tych elementów jest uzależniony od ograniczonej powierzchni wnętrza.
 • Łazienka Twoich marzeń

  Łazienka Twoich marzeń

  Przedstawiamy 8 bardzo różnych pomysłów na kabinę prysznicową. Jeśli urządzacie od podstaw swoje nowe mieszkanie lub planujecie remont łazienki, powinniście je koniecznie obejrzeć!
 • Nowoczesna bateria łazienkowa

  Nowoczesna bateria łazienkowa

  Nie można myśleć o przeprowadzeniu remontu w łazience bez wymiany baterii łazienkowych. Są one akcentem, który nadaje spójny wygląd stylowej łazience. Nowoczesna bateria łazienkowa powinna łączyć innowacyjny design z funkcjonalnością.
 • Luksusowa łazienka

  Luksusowa łazienka

  Być może często uważamy wystrój łazienki za mało ważny w całym naszym domu. Jednak jeśli posiadasz, luksusową oszałamiającą łazienkę, możesz być pewien, że goście to zauważą i podadzą dalej! I być może nie będą chcieli już z niej wyjść…