Jak urządzić sylwestrową zabawę w domu?

2014/12/18

Jeśli zabawa, to tylko w wykwintnej oprawie i doborowym towarzystwie! Powitaj Nowy Rok z najbliższymi przyjaciółmi przy lampce dobrego szampana i egzotycznych kolorowych drinkach. Do zorganizowania sylwestrowego przyjęcia w domu wystarczą chłodne przekąski, takie jak ładnie udekorowane kanapki, koreczki, lekka sałatka oraz chipsy i ciastka. Co do alkoholu- wybierz kilka różnych trunków- Twoi goście mogą mieć zróżnicowane gusta. Nie możesz zapomnieć o odpowiedniej muzyce- tematyczna lub popularne radiowe hity. Gdy potrawy i napoje będą już gotowe, rozrzuć po stole kolorowe confetti. Zawieszenie pod sufitem kilku błyszczących balonów także jest genialnym wystrojem imprezowego wnętrza. Udanej zabawy ;) 

Fantazyjne szklanki Leonardo Spirale. W sam raz do kolorowych drinków i napojów. Dostępne w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 


Wysokie szklanki Leonardo Wave dostępne w różnych kolorach w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Designerskie szklanki Leonardo Optic. Świetnie wyglądają na stole pełnym pysznych szybkich przekąsek. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Smukłe i niezwykle eleganckie kieliszki do szampana Leonardo Daily. Prawdziwego szampana pije się ze szkła wysokiej jakości. Kieliszki dostępne w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Kieliszki do czerwonego wina Leonardo Daily dla wielbicieli tego klasycznego trunku. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Wystrzałowy pucharek deserowy na lody, pudding i inne słodkie desery. Wyczaruj coś smakowitego, czym zachwycisz swoich gości i podaj w oryginalnych pucharkach Leonardo Loop. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Nowoczesny półmisek Leonardo Twisty na drobne przekąski, owoce i ciasteczka. Dobrze prezentuje się na stole i łatwo można do niego sięgnąć. Półmisek jest dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Dwuczęściowa nowoczesna misa Leonardo Wave na wszystkie pyszności, które szybko znikają ze stołu. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »