Jesień? Czas pomyśleć o kominku – propozycje Super Wnętrze.pl

2012/09/28

Pięknie połyskujące płomyki uzyskane w tak łatwy  sposób, dodają pomieszczeniu nastrojowego klimatu. Przede wszystkim biokominki EcoFire nie wymagają budowania komina ani specjalnie przystosowanych pomieszczeń. Niezbędnym wymogiem jest prosta, niepalna ściana – a takie przecież znajdują się w każdym domu.

Biokominek montuje się na ścianie przy pomocy przykręconych wcześniej listew lub wkrętów. Użytkowanie biokominka nie powoduje późniejszego żmudnego sprzątania jak to się czasami dzieje w przypadku tradycyjnych kominków.

Biokominek jest również uważany za bezpieczniejsze rozwiązanie dla wielbicieli nastrojowego klimatu – wprawdzie nie podnosi bardzo temperatury w pomieszczeniu (zaledwie o 2 stopnie C), ale nie stanowi też ryzyka w użytkowaniu.

W Super Wnętrze.pl można również zakupić akcesoria niezbędne to używania biokominka, ale również do dekoracji – komplety kamieni ozdobnych oraz biopaliwo.

Luksus i romantyzm w czterech ścianach oraz ciepłe światło kominka już teraz nie wymagają generalnego remontu, a później męczącego sprzątania – używanie biokominka nie powoduje ryzyka iskier oraz odprysków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biokominków EcoFire w Super Wnętrze.pl.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »