worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Kościół przerobiony na nowoczesny loft"

Poniedziałek, 20.07.2015

Marzę o tym

1

Kościół przerobiony na nowoczesny loft

loft, sofa, obrazy, ramki na zdjęcia, aranżacja wnętrz, dom, schody, tapeta, dom w kościele, Haarlo, dekoracyjna ściana

Niektórzy traktują swój dom jak świątynie i to bardzo dosłownie. Holenderski kościół w Haarlo został przerobiony na wyjątkowy, nowoczesny loft. Budynek wygląda z zewnątrz jak typowa budowla sakralna. Autorzy projektu zdecydowali się zachować pierwotny wygląd fasady, kościelną wieżę z zegarem, a nawet dach. Prawdziwym zaskoczeniem jest aranżacja wnętrza budynku - niezwykle przestronnego i zaprojektowanego w taki sposób, żeby umilić i ułatwić życie mieszkańcom.

Na szczególną uwagę zasługują czerwone, wielofunkcyjne schody, które pełnią również rolę szafy. Schody to również integralna część kuchni, a zarazem dekoracyjna ściana, na której można zawiesić obrazy czy zdjęcia oprawione w efektowne ramki. W eleganckim salonie znajduje się granatowa, duża sofa w kształcie litery “l”. Świetnym uzupełnieniem pomieszczenia jest tapeta ścienna w anioły i brązowa, masywna ściana, którą zdobią nowoczesne grafiki.

http://www.worldlux.pl/x,bbegdd,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdf,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegde,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdg,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdh,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdc,a,a.jpg

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.