worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Księżycowa lampa od studia Acorn"

Sobota, 26.09.2015

Marzę o tym

7

Księżycowa lampa od studia Acorn

oświetlenie, lampy, Studio Acorn, księżycowe lampy, lampy Luna, lampy LED, lampy z włókna szklanego, lampy w kształcie księżyca

Studio Acorn wpadło na genialny w swojej prostocie pomysł, który podbił serca tysięcy osób. Kreatywny zespół z Tajwanu zaprojektował linię lamp, imitujących wygląd księżyca w pełni. Lampy Luna to dostępna w siedmiu rozmiarach konstrukcja z włókna szklanego, w której ukryto diody LED.

Studio Acorn pochwaliło się swoim pomysłem na stronie do zbiórek społecznościowych Indiegogo i w krótkim czasie zebrało sumę potrzebną na jego realizację. Księżycowe lampy są teraz dostępne wyłącznie w przedsprzedaży, na stronie Indiegogo. Osobom zainteresowanym kupnem radzimy się pospieszyć, bo niezwykłe oświetlenie cieszy się ogromną popularnością - niektóre z siedmiu rozmiarów zostały już wyprzedane! 

Inne w tym dziale

 • Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała?

  Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała?

  Kate Moss, jedna z największych ikon mody, spróbowała swoich sił jako dekoratorka wnętrz w ramach współpracy z inwestorem budowlanym - firmą YOO. Brytyjska supermodelka urządziła ekskluzywną rezydencję typu Barnhouse, położoną w samym sercu angielskiej wsi - Cotswold.
 • Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy

  Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy

  Księgarnia Fangsuo zaprojektowana przez Chu Chih-Kang Space Design to miejsce inspirowane sekretnymi bibliotekami, które mieściły się w pobliżu, czy też w podziemiach buddyjskich świątyń. Od wieków biblioteka była synonimem gromadzonej mądrości, co znajduje odzwierciedlenie w chińskiej tradycji i jezyku mandaryńskim.
 • Przeźroczysty namiot Oasis

  Przeźroczysty namiot Oasis

  Litewski architekt, Vytautas Puzeras, postanowił stworzyć miejsce, które pozwala przebywać blisko ntury, zapewniając równocześnie spokój i bezpieczeństwo. Zaprojektowana przez niego konstrukcja, nazwana Oasis, znajduje sie aktualnie w fazie testów.
 • Stół, który skrywa tajemnicę

  Stół, który skrywa tajemnicę

  Max Lamb to projektant i artysta, który stara się tworzyć wyłacznie przemyślane i funkcjonalne przedmioty, wykorzystując do tego wartościowe i trwałe materiały. Jego kolekcja mebli Planks, to, jak sama nazwa wskazuje, wykonane z drewna stoły, ławki i szafki, wzorowane na prostych stołach stolarskich oraz meblach spotykanych na angielskiej wsi w XVII i XVIII wieku.
 • Osiedle przyjazne mieszkańcom i naturze

  Osiedle przyjazne mieszkańcom i naturze

  UNstudio zakończyło niedawno pracę nad wyjątkowym osiedlem domów w Bejing. Piękne wille, które trafią niedługo w ręce mieszkańców, wyróżniają się za sprawą masywnych, kamiennych fasad. Delikatne zmiany w formie i opływowe kształty sprawiają, że kamienne domy przypominają gigantyczne rzeźby.