worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Kuchnia w stylu góralskim"

Piątek, 30.12.2016

Marzę o tym

0

Kuchnia w stylu góralskim

meble, aranżacje wnętrz, drewniane meble, styl góralski, góralska kuchnia, góralskie wnętrza

Góralskie aranżacje to przede wszystkim meble wykonane z solidnego drewna. Surowcem najczęściej wykorzystywanym przez podhalańskich cieślów jest dąb, świerk lub wiąz. Kuchnia w stylu góralskim pokocha zarówno oryginalne, leciwe sprzęty, jak i stylizowane meble zaprojektowane na wymiar.

Styl góralski jest prosty, swojski, wręcz „chłopski”, a inspirowane nim aranżacje przywodzą na myśl sielskie krajobrazy i odpoczynek za miastem. Pełno w nim odniesień do natury, zarówno w postaci zdobnictwa, jak i wykorzystywanych materiałów - drewna, lnu, a także skór oraz futer rzucanych niedbale na krzesła. Każdy przedmiot, który znajdziemy w urządzonym w ten sposób wnętrzu, ma duszę i bogatą historię. Góralski wystrój to jednak przede wszystkim harmonia, spokój i porządek.Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.