worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Kuchnie Stoves. Angielska marka o bogatych tradycjach."

Poniedziałek, 23.05.2011

Marzę o tym

0

Kuchnie Stoves. Angielska marka o bogatych tradycjach.

meble kuchenne, wyposażenie kuchni, kuchnia, kuchnie, Stoves, Richmond, Sterling, Pristine®

Firma Stoves 5

Firma Stoves jest jedną z najbardziej znanych i najczęściej wybieranych marek kuchni wielofunkcyjnych w Wielkiej Brytanii. Od 2011 roku dostępna jest również w Polsce.

Zaangażowanie w budowanie wysokiej jakości innowacyjne i wiodące na rynku produkty zainspirowały ponad cztery pokolenia szefów kuchni oraz miłośników gotowania.

Linia Richmond to elegancki design i klasyczny styl. Skojarzenia z tradycją podkreślają mosiężne fronty oraz wbudowany w drzwi piekarnika zewnętrzy czujnik temperatur. Z kolei linia Sterling to połączenie symetrii, minimalizmu i materiałów, takich jak hartowane szkło czy stal nierdzewna, które idealnie harmonizują z prostotą nowoczesnego designu.

Firma Stoves przesunęła granice kuchennej technologii poprzez zastosowanie wielu nowatorskich rozwiązań, takich jak indukcyjno- ceramiczne płyty grzewcze, palnik na wok, teleskopowy system pełnego wysuwania blach czy łatwą w czyszczeniu emalię Pristine®.

www.kuchniestoves.pl

{{wszystkie_obrazki}}

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.