worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Lampa Ice - orzeźwienie dla zmysłów"

Sobota, 02.04.2011

Marzę o tym

0

Lampa Ice - orzeźwienie dla zmysłów

lampa, oświetlenie, lampy, lampy sufitowe, Living Concept, Anthony Duffeleer, Ice

Lampa Ice 1

Lampa Ice to doskonały wybór do wnętrz o oszczędnej stylistyce. Jak sama nazwa wskazuje oprawa nawiązuje do chłodu: jej wnętrze ma metaliczny połysk, a kształt przypomina bryłę lodu. Ani przez moment nie wydaje się być jednak przytłaczająca, gdyż sporo w niej „zaklętego” światła. Może być ono chłodne białe, ekstrawagancko czerwone, kojąco zielone lub błękitne i przypominające zimową aurę. Co ciekawe lampa dostępna jest także w odmianie „up bm”, która mieni się wszystkimi kolorami niczym zorza polarna.

Ice na pierwszy rzut okaz przypomina typowe oświetlenie biurowe. To jednak tylko pozory, ponieważ „standardowa” oprawa została tu zamknięta w obudowie z pleksi – niczym w akwarium. Lampa ukazuje swoje atuty zwłaszcza we wnętrzach o oszczędnej stylistyce i aranżacji, gdzie nic nie rozprasza uwagi, a zmysły są orzeźwiane chłodnym blaskiem. Autorem Ice jest Anthony Duffeleer. Ten wszechstronny projektant ma na swoim koncie także takie produkty Darka, jak: No Copy, Tsjoepy, Hype, Nr Fruit.

Uwaga: do końca kwietnia oprawy ICE EVG FLUO w kolorze czerwonym, zielonym lub niebieskim dostępne są w promocyjnej cenie 1200 zł brutto (przecena z 2980 zł). O szczegóły prosimy pytać w salonie Living Concept (www.livingconcept.pl).

{{wszystkie_obrazki}}

Inne w tym dziale