Lampa Ice - orzeźwienie dla zmysłów

2011/04/02

Lampa Ice to doskonały wybór do wnętrz o oszczędnej stylistyce. Jak sama nazwa wskazuje oprawa nawiązuje do chłodu: jej wnętrze ma metaliczny połysk, a kształt przypomina bryłę lodu. Ani przez moment nie wydaje się być jednak przytłaczająca, gdyż sporo w niej „zaklętego” światła. Może być ono chłodne białe, ekstrawagancko czerwone, kojąco zielone lub błękitne i przypominające zimową aurę. Co ciekawe lampa dostępna jest także w odmianie „up bm”, która mieni się wszystkimi kolorami niczym zorza polarna.

Ice na pierwszy rzut okaz przypomina typowe oświetlenie biurowe. To jednak tylko pozory, ponieważ „standardowa” oprawa została tu zamknięta w obudowie z pleksi – niczym w akwarium. Lampa ukazuje swoje atuty zwłaszcza we wnętrzach o oszczędnej stylistyce i aranżacji, gdzie nic nie rozprasza uwagi, a zmysły są orzeźwiane chłodnym blaskiem. Autorem Ice jest Anthony Duffeleer. Ten wszechstronny projektant ma na swoim koncie także takie produkty Darka, jak: No Copy, Tsjoepy, Hype, Nr Fruit.

Uwaga: do końca kwietnia oprawy ICE EVG FLUO w kolorze czerwonym, zielonym lub niebieskim dostępne są w promocyjnej cenie 1200 zł brutto (przecena z 2980 zł). O szczegóły prosimy pytać w salonie Living Concept (www.livingconcept.pl).

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »