worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu"

Piątek, 29.03.2019

Marzę o tym

1

Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

lampy wiszące

Lampy wiszące to must have każdego, domowego wnętrza. Jakie lampy wiszące wiodą teraz prym i jakie świetnie rozświetlą przestrzeń? Dzisiaj na tapetę bierzemy lampy wiszące Bet Shade!

Nowoczesne lampy wiszące do salonu

Co je wyróżnia i skąd bierze się ich popularność? Przede wszystkim ciekawa, niekonwencjonalna forma. Lampy z kolekcji Bet Shade występują w 3 odmiennych kształtach, które w połączeniu ze sobą tworzą zgrane, nowoczesne oświetlenie wnętrza.

Nowoczesne lampy wiszące do salonu

Lampa wisząca Bet Shade Fat to lampa o obłym, gruszkowato-stożkowym kształcie. Szeroka, okrągła część lampy zwęża się ku górze w trójkąt, powodując, że całość wygląda bardzo nowocześnie.

Lampa wisząca Bet Shade Fat

Lampa wisząca Bet Shade Tall to z kolei smukła, dłuższa i bardziej zgrabna lampa. Ma też w sobie coś ze stożka, dlatego pasuje do swojej poprzedniczki z tej samej kolekcji.

Lampa wisząca Bet Shade Tall

Do kompletu brakuje nam tylko lampy wiszącej Bet Shade Wide, która wyróżnia się największą szerokością w podstawie. Jest bardziej płaska i swoim wyglądem przypomina nieco dzwoneczek.

Lampa wisząca Bet Shade Wide

Lampy wiszące Bet Shade to świetna propozycja do oświetlenia salonu, jadalni, biura czy przedpokoju. Lampy występują w wersji białej oraz czarnej. Do wyboru mamy również opcję ze srebrnym lub złotym wnętrzem. Lampy Bet Shade wykonane są trwałego aluminium, więc nawet upływ czasu nie wpłynie na ich nowoczesny design!

Lampy wiszące do salonu

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.