worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Łazienka we włoskim stylu"

Piątek, 27.01.2017

Marzę o tym

0

Łazienka we włoskim stylu

łazienka, łazienki, styl włoski, wnętrza w stylu włoskim, łazienka we włoskim stylu

Włoski styl cechuje się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i designem na najwyższym poziomie. Łazienka urządzona w stylu włoskim powinna być utrzymana w kolorach ziemi - od bieli, przez beże i szarości, po brązy i czernie.

Takie barwy łatwo zestawiać ze sobą, uzyskując efekt bezpretensjonalnej elegancji. Designerska bateria czy główka prysznicowa nie tyko zapewnią komfort użytkowania, ale także same w sobie mogą być ozdobą wnętrza, w którym nie znajdziemy wielu dekoracji i bibelotów.

Obecnie styl włoski cechuje się raczej dążeniem do minimalizmu i prostoty, a projektanci urządzający w ten sposób wnętrza ograniczają obecność ozdób i dekoracji do minimum. Jeszcze innym, bardzo prostym sposobem na dodanie łazience włoskiego charakteru są świece. Najlepiej ustawić je w szklanych wazonach i świecznikach, w których odbijać się będzie płomień, rozświetlając wnętrze. Jeśli chcecie dowiedzieć się najnowszych newsów z branży wnętrzarskiej zaglądnijcie na naszego bloga.Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.