worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Łóżko jak ze snu "

Piątek, 25.09.2015

Marzę o tym

4

Łóżko jak ze snu

łóżka, meble do sypialni, aranżacja sypialni, sypialnie, łóżka z baldachimen, projekt sypialni, baldachimy, stelaże

Łóżka z baldachimem pełniły z początku funkcję praktyczną, by z biegiem czasu stać się przejawem luksusu i obowiązkowym elementem bogatych rezydencji. Obecnie łóżka z baldachimem przeżywają swój renesans i coraz częściej goszczą w nowoczesnych sypialniach. Co więcej, ten efektowny mebel nie jest już kojarzony wyłącznie z domami bogaczy - w szerokiej ofercie sklepów można znaleźć różnorodne modele i propozycje cenowe.

Jeśli nie interesuje nas klasyczne łóżko z baldachimem, możemy zrezygnować z baldachimu i wybrać sam stelaż lub zdecydować się na delikatny materiał, który doda całości subtelnego charakteru. Jeśli jeszcze nie wyrośliście z marzeń o łóżku z baldachimem w swojej sypialni, koniecznie zobaczcie nasze inspiracje.

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.