worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Magiczne dekoracje Świąteczne od DekoSign"

Czwartek, 15.12.2016

Marzę o tym

1

Magiczne dekoracje Świąteczne od DekoSign

święta Bożego Narodzenia, dekoracje świąteczne, superwnetrze, napisy na ściane, dekosign, kolekcja Noel, zawieszki na choinkę

Dekoracje są najważniejszą częścią Świąt Bożego Narodzenia - to one nadają magii i znaczenia każdej chwili, to właśnie one sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. Z myślą o tym DekoSign przygotowało specjalną kolekcję dekoracji ściennych na ten wyjątkowy czas.

NOEL to nowoczesne zawieszki na choinkę oraz napisy na ścianę. Stworzone zostały z myślą o miłośnikach designu i minimalizmu. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych dekoracji. Wprowadzą do Twojego domu magię Świąt oraz wyjątkową atmosferę.

Pełna oferta marki DekoSign dostępna jest w sklepie internetowym SuperWnetrze [Klik]. Dodatkowo produkty przecenione są -15%. Zapraszamy do zakupów.Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.