worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Mały dom dla obieżyświatów"

Niedziela, 12.07.2015

Marzę o tym

1

Mały dom dla obieżyświatów

sypialnia, salon, kuchnia, ekologiczny dom, mały dom, kuchnia z salonem, sypialnia z łazienką, niewielka przestrzeń, APH80, ÁBATON Arquitectura

Jeśli lubisz co jakiś czas zmieniać otoczenie, a równocześnie cenisz sobie posiadanie własnego kąta, na pewno zakochasz się w projekcie APH80, stworzonym przez studio ÁBATON Arquitectura. Mały dom może być z łatwością przetransportowany z miejsca na miejsca za pomocą ciężarówki. Niewielka przestrzeń jest zagospodarowana w bardzo przemyślany sposób. Przeszklona kuchnia z salonem pozwala cieszyć się widokiem na otaczającą dom naturę, a oddzielna sypialnia z łazienką zapewnia spokój i poczucie intymności. Warto wspomnież, że projekt jest w 100% przyjazny naturze. Wszystkie materiały, których użyto do budowy ekologicznego domu podlegają recyklingowi i ponownemu wykorzystaniu.

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.