Menu Wine

2010/09/13

Kolekcja Wine firmy Menu to propozycja dla miłośników wina. Akcesoria do przechowywania, otwierania i podawania wina sprawią, że picie tego aromatycznego napoju przemieni się w uroczysty rytuał. Dzięki Menu Wine można naprawdę delektować się swoim ulubionym trunkiem. Kolekcja Menu Wine stanie się również ozobą Twojego barku.

 


Turbonalewak Premium
do wina.  Dzięki niemu napełnianie kieliszków stanie się jeszcze wygodniejsze. Jego zręczny kształt sprawi, że nie uronisz ani kropli, zaś gumowy pierścień uszczelni butelkę. Nalewak filtruje i odpowietrza wino podczas nalewania.

Ekskluzywna i stylowa karafka na wino duńskiej firmy Menu to doskonały przykład skandynawskiego designu. Proste, nowoczesne wzornictwo i elegancka forma sprawia, że karafka firmy Menu stanie się ozdobą Twojego stołu.

Korkociąg ciśnieniowy Vignon. Korek przebijamy szpikulcem korkociągu, pompujemy ok. 15 razy żeby korek elegancko wyszedł z butelki. Istotne jest, aby szpikulec korkociągu przebił korek na wylot. Ponieważ korkociąg wpompowuje powietrze pod korek do butelki. Powietrze zgromadzone pod korkiem wypycha go do góry.

Produkty irmy Menu dostępne w ofercie internetowego sklepu SuperWnetrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »