worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Moda na design"

Piątek, 11.03.2011

Moda na design

moda, ubrania, Living Concept, styl vintage, Vintage Fashion Show, Garderobę Vintage, Sebastian Kubiak, Ewa Tlałka, Patrycja Strzelbicka, pokaz mody

Vintage Fashion Show 1

W sobotę 12 marca w salonie Living Concept w Bielanach Wrocławskich odbędzie się kolejna edycja Vintage Fashion Show. W ramach organizowanej cyklicznie przez Garderobę Vintage ( www.garderobavintage.pl) imprezy zobaczymy fashion show butiku, a także autorski pokaz sukni Sebastiana Kubiaka i butów z pracowni Ewa Tlałka. Dodatkowymi atrakcjami wieczoru będą pokaz tańca flamenco w wykonaniu Agaty Makowskiej i Jacka Pawlikowskiego oraz koncert zespołu muzycznego w składzie Grzegorz Porowski, Tomek Kasiukiewicz i Andrzej Jeżewski . Wśród gości pokazu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Marcowa impreza jest owocem zapowiedzianej w zeszłym miesiącu współpracy wrocławskich firm. Wcześniej w salonie Living Concept odbyła się już sesja zdjęciowa ubrań z kolekcji butiku. – Zarówno ubrania jak i meble można łączyć w niepowtarzalne kompozycje. W obu wypadkach jednak źródłem designu są pasja i dobra zabawa – mówi Patrycja Strzelbicka stylistka Garderoby Vintage. Otwarta przestrzeń salonu meblowego, stare ceglane sklepienia, kamienne kolumny i marmurowa posadzka stwarzają nowe możliwości prezentacji ubrań. – Styl vintage doskonale wpisuje się w koncepcję naszego salonu, w którym łączymy historyczne wnętrze z nowoczesnymi meblami – dodaje Jacek Orłowski z Living Concept.

Wspieranie takich przedsięwzięć, jak pokazy mody czy wernisaże zapowiedziane zostało już w trakcie listopadowego otwarcia salonu Living Concept. W następnych miesiącach czekają nas wystawy malarstwa, fotografii oraz kolejne sesje zdjęciowe. Wszystko to w otoczeniu pięknych i unikalnych mebli najlepszych europejskich marek.

Vintage Fashion Show 2
Vintage Fashion Show 3
Vintage Fashion Show 4
Vintage Fashion Show 5

Inne w tym dziale

  • Imponujący projekt domu letniskowego

    Imponujący projekt domu letniskowego Intrygujący, a zarazem niecodzienny projekt jakim jest ten dom został zaprojektowany przez architekta Gunes Peksen. Jak wiadomo stworzenie domu w tak niebanalnym kształcie z materiałów takich jak beton, czy szkło nie jest proste.
  • Odrestaurowany, gustowny apartament

    Odrestaurowany, gustowny apartament Wyszukany, nowoczesny apartament, który znajduje się na zdjęciach został wyremontowany. Odnowiono go przy użyciu oryginalnych, a zarazem trwałych i solidnych materiałów, takich jak na przykład drewniane belki.
  • Willa na wybrzeżu Mahe Island

    Willa na wybrzeżu Mahe Island Usytuowany pomiędzy piękną roślinnością, a intensywnie niebieskim morzem z widokiem na plaże olśniewający apartament znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Mahe Island.
  • Odnowiona rezydencja w USA

    Odnowiona rezydencja w USA Wyszukana, stylowa rezydencja znajduje się w USA. Została niedawno odremontowana przez Metcalfe'a & Design. Renowacja została ukończona w 2009 roku. Dom jest minimalistyczny, ale elegancki.
  • Bujna roślinność dumą ogrodu

    Bujna roślinność dumą ogrodu Bujna roślinność, która otacza ten apartament, przyciąga wzrok i wprawia w zachwyt. Dom znajduje się w Australii i został zaprojektowany przez Tim Stewart. Dominuje tu nowoczesne wzornictwo, które kształtuje historię tego miejsca...