worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Molly’s Cabin - przytulny domek letniskowy od AGATHOM"

Czwartek, 20.01.2011

Marzę o tym

0

Molly’s Cabin - przytulny domek letniskowy od AGATHOM

dom letniskowy, Molly’s Cabin, AGATHOM, asymetryczny dach, Georian Bay

Molly’s Cabin AGATHOM 1

Molly’s Cabin to urokliwy domek letniskowy, o jakim marzy każda rodzina. Znajduje się trzy i pół godziny drogi od Toronto, na wysepce na Zatoce Georian. Dom wzniesiono na odsłoniętej prekambryjskiej skale. Najciekawszą cechą budynku jest asymetryczny dach o nietypowym kształcie. We wnętrzach króluje drewno w ciepłym odcieniu. W pokoju dziennym znajduje się duży, kamienny kominek. Molly’s Cabin  to idealne miejsce na relaks i odpoczynek od wielkiego miasta.

{{wszystkie_obrazki}}

Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.