Na piknik z pojemnikami Curver Grand Chef

2011/05/13

Jaki jest najlepszy sposób na weekendowy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku? Oczywiście piknik na łonie natury! Ożywiona przyroda woła nas na wycieczki rowerowe, nad rzekę i na leśną polanę. A co uświetni wesołe spotkania w gronie rodziny lub znajomych? Przygotowane wcześniej przekąski. Wszystkie potrawy za góry i za lasy pojadą z nami w hermetycznych i nieprzeciekających pojemnikach na żywność Grand Chef firmy Curver.

Komu obca jest sytuacja, gdy zabrana na podróż przekąska okazuje się zgnieciona lub… rozlana? Nawet, jeśli potrawy przewozimy w plastikowym pojemniku na jedzenie, może okazać się, że jest on nieszczelny, a zawartość pudełka znajduje się w środku plecaka lub torby. Nie stanie się tak jednak, gdy zastosujemy hermetyczne pojemniki wyposażone w praktyczne zamknięcie i system uszczelek. Wykonane z grubego plastiku i gumy, zapobiegają przedostawaniu się pożywienia i jego zapachu na zewnątrz. Gdy planujesz wypad pełen przygód i wrażeń, solidne pojemniki sprawią, że zabrane ze sobą jedzenie będzie bezpieczne. A dzięki temu, że największy z nich mieści aż 4 litry, przekąsek nie zabraknie też dla znajomych!

Pojemniki Grand Chef dostępne są aż w dziesięciu rozmiarach i różnych kształtach: okrągłe i podłużne to propozycja na przykład na domowy kompot, a w kwadratowych i prostokątnych z powodzeniem przetransportujemy sałatki, kanapki czy smakołyki na grilla.

Po długiej wyprawie i dniu pełnym wrażeń mamy prawo do zasłużonego odpoczynku. Na szczęście wszystkie pojemniki Grand Chef można zmywać w zmywarce. Dostępne są w sieciach handlowych oraz na stronie www.poukladanyswiat.com.

{{wszystkie_obrazki}}
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »