worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Niemiecka marka Kahla"

Niedziela, 22.11.2015

Marzę o tym

1

Niemiecka marka Kahla

kubki, talerze, porcelana, miseczki, kahla

Kahla to niemiecka marka zajmująca się produkcją porcelany. W ofercie posiadają 2 rodzaje porcelany: Twarda porcelana jest wypalana aż do osiągnięcia dużej twardości w wysokiej temperaturze. Najważniejsze cechy to niska przezroczystość i wysoka zawartość kaolinu (ponad 50%). Zawartość ta sprawia że materiał ma większą gęstość i jest bardziej wytrzymały. Twarda porcelana nie zawiera popiołów kostnych.

Natomiast porcelana kostna to rodzaj porcelany produkowanej ze spopielonych kości bydła, skalenia i kaolinu. Ta porcelana ma przeważnie biały lub kremowy kolor, jest przezroczysta pod światło. Ponieważ zawiera mniej kaolinu, jest bardziej krucha i mniej odporna na zarysowania. W sklepie SuperWnetrze.pl znajduje się bogata oferta tem marki. Można tu znaleźć talerze, talerzyki, miseczki, kubki, filiżanki, spodki. Wszystkie te akcesoria można skompletować, dobierając poszczególne produkty z tej samej kolekcji.

Firma Kahla znajduje się pod tym linkiem [Klik].

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.