worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Niezwykła lampka narożna "

Wtorek, 11.03.2014

Marzę o tym

0

Niezwykła lampka narożna

lampy, Toronto, lampki, Angelika Seeschaaf, lampy narożne

Kreatywność pomaga w codziennym życiu. Angelika Seeschaaf osobiście podtrzymuje się tej opinii, a potwierdzają to Jej projekty. W większości domach wykorzystuje się oświetlenie umieszczane jedynie na ścianach i sufitach. Co w przypadku kątów? Pozostają pominięte, a w skutek braku ich oświetlenia, marnuje się dodatkowa, wolna przestrzeń. Zainspirowało to Angelę, która stworzyła projekt niezwykłej lampki narożnej. Lampka łączy w sobie nie tylko sztukę, ale również funkcjonalność. Oświetla kąt, stwarzając dodatkowe możliwości do jego wykorzystania. Lampka jest przymocowana do specjalnej półeczki, na której można postawić różne przedmioty. Angelika Seeschaaf zdobyła za ten produkt pierwsze miejsce podczas Tygodnia Projektów w Toronto, 2004.

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.