worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Niezwykły apartamnet w Bukareszcie od AA Studio"

Poniedziałek, 29.11.2010

Marzę o tym

0

Niezwykły apartamnet w Bukareszcie od AA Studio

apartament, mieszkanie, AA Studio, zmienne oświetlenie

AA Studio 10

Wnętrza znajdującego się w Bukareszcie apartamentu, zaprojektowane przez AA Studio zachwycają harmonijnymi zestawieniami. Dzięki połączeniu dwóch mieszkań uzyskano powierzchnię mieszkalną o wielkości 400 m2 , która została podzielona na dwie strefy pomieszczeń : dzienne i nocne. Wnętrza są nastrojowe, a atmosferę buduje w nich kolor i oświetlenie, czego najlepszym przykładem jest zmieniający kolory salon.

{AA Studio 1
AA Studio 2
AA Studio 3
AA Studio 4
AA Studio 5
AA Studio 6
AA Studio 7
AA Studio 8
AA Studio 9
AA Studio 11
AA Studio 12
AA Studio 13
AA Studio 14
AA Studio 15

Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.