worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Nowa niemiecka marka - Leonardo"

Piątek, 17.05.2013

Marzę o tym

0

Nowa niemiecka marka - Leonardo

Leonardo, szklanki, wyroby ze szkła, niemieckie marki

Leonardo ist Glasliebe!

Mnóstwo entuzjazmu, ciekawych idei oraz unikalna koncepcja marki to składowe sukcesu. Sukcesu, który doprowadził niemiecką firmę Glaskoch (jej główną marką jest Leonardo) na szczyt.  Dziś jej szklane wyroby znane sa nie tylo w Europie, ale i na całym świecie. Glaskoch to firma rodzinna z siedzibą w Bad Driburg. Od 150-ciu lat tworzy "szklaną" historię. Niepowtarzalne produkty marki Leonardo to zarówno dekoracje, jak i przedmioty codziennego użytku. Bogactwo kolorów i precyzja wykonania to cechy charakterystyczne produktów z niemiecką metką. Zakochaj sie już dziś w przepięknych szkalnych wyrobach!

Produkty Leonardo w Polsce możesz kupić w sklepie internetowym SuperWnetrze.pl 

Inne w tym dziale

 • Jean Nouvel i jego biuro

  Jean Nouvel i jego biuro

  Francuski architekt Jean Nouvel na Tygodniu Designu w Mediolanie pokazał, jak widzi przestrzeń biurową w przyszłości. Architekt chce, by miejsce pracy było bardziej komfortowe i udomowione.
 • Torby i torebki od Iris

  Torby i torebki od Iris

  Iris to międzynarodowa marka wywodząca sie z Hiszpanii. Jej produkty charakteryzuje inspirujacy design i dbałość o funkcjonalność. Torby i pojemniki oferowane przez Iris zdecydowanie wyróżniają się pięknym wykonaniem i ciekawą formą. Śniadanie, zakupy czy przydatne drobiazgi - możesz zawsze mieć je przy sobie! To marka, która nie rozstaje się z Tobą 24h na dobę ;)
 • Butelki Gio Style

  Butelki Gio Style

  W samym środku wakacji czas na kolejną porcję letnich nowości! Włoska marka Gio'Style przygotowała ciekawe propozycje na letni sezon.
 • Inny wymiar półek

  Inny wymiar półek

  Modułowy regał o nazwie BUILD został wykonany z lekkiego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Dzięki łączonym elementom, możesz sam zostać kreatorem przestrzeni i zaprojektować wnętrze swojego mieszkania tylko wedle własnych upodobań.
 • Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Sezon w pełni! W samym środku lata nie ma bardziej pożądanego deseru niż lody! Tradycyjne lub w wersji light, czyli owocowych sorbetów, świetnie orzeźwiają w upalny dzień.