worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Nowoczesny apartament według ukraińskiego projektu"

Wtorek, 11.09.2012

Marzę o tym

0

Nowoczesny apartament według ukraińskiego projektu

sypialnia, apartament, salon, jadalnia, gabinet, Ukraina

Ukrański designer, Alexander Chervinskyi zaprojektował przestrzeń 300 m kw. dla Azovskiy&Pahomova Architects. Według projektu widocznego na imponującej wizualizacji apartament podzielony ma być na dwie strefy – dzienną, pełną energii i przeznaczoną na aktywny tryb życia oraz nocną – cichą i spokojną.

Domowa strefa do pracy i zabawy została tym samym oddzielona od nocnej strefy wypoczynku i relaksu. Aktywna strefa dzienna składa się z długiej jadalni z białym stołem, przy którym swobodnie zasiadać może osiem osób, saloniku, z którego tarasu rozpościera się widok na gwarne centrum miasta z przepływającą przez jego środek rzeką oraz z podwójnego studia oddzielonego przesuwanymi drzwiami, gdzie panuje idealny klimat do pracy. Druga, mniejsza jadalnia połączona jest z kuchnią i utrzymana w biało-czarnej tonacji.

 
W apartamencie znajdują się trzy sypialnie oraz pokój gościnny. Oddzielono je od części dziennej za pomocą odpowiednio zaprojektowanego korytarza, który doskonale wycisza strefę dzienną. Korytarz umożliwia również dojście do toalet oraz pomieszczenia gospodarczego.
 
Aranżacja sypialni jest wręcz niewiarygodnie prosta – białe ściany uzupełnione o wyraźne kolorystyczne dodatki w formie mebli, elementów dekoracyjnych oraz fantazyjnych ornamentów.
 

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.