worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Odpoczynek w okrągłym łóżku"

Poniedziałek, 06.01.2014

Odpoczynek w okrągłym łóżku

sypialnia, relaks, odpoczynek, okrągłe łóżko

Okrągłe łóżko - brzmi dziwnie? Na co dzień spotykamy się jedynie z prostokątnymi łóżkami, które wydają nam się wygodniejsze w użyciu, ale istnieją również okrągłe łóżka, które wbrew pozorom są równie przytulne i wygodne, co prostokątne. W porównaniu do prostokątnych, okrągłe łóżka są bardzo stylowe i nadają wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu. Ich możliwości stylistyczne są nieograniczone – od romantycznych, przez minimalistyczne, aż po nowoczesne. Warto pokusić się o przygotowanie nowego planu sypialni i umieścić w nim okrągłe łóżko.

Inne w tym dziale

 • Wnętrze domu w stylu rzemieślniczym

  Wnętrze domu w stylu rzemieślniczym Ten niezwykły dom został zaprojektowany przez Romanelli & Hughes Custom Home Builders i znajduje się w Jerome Village, Dublin, Ohio. Przeznaczony dla miłośników tradycyjnego stylu, przepełniony jest czystą elegancją. Każdy pokój został szczegółowo dopieszczony, projektanci zwrócili w końcu szczególną uwagę na detale.
 • Nowoczesne prysznice

  Nowoczesne prysznice Łazienka, dla wielu osób jest miejscem relaksu po męczącym dniu. Prysznice są ważną częścią każdej łazienki. Istnieje wiele rodzajów prysznicy, od dużych i luksusowych, aż po małe i minimalistyczne.
 • Wielkanocne akcesoria do jajek

  Wielkanocne akcesoria do jajek Smaczne i niezastąpione na wielkanocnym stole… z pewnością mowa tu o jajkach. Są ono doskonałym źródłem wysokiej jakości białka, które zawiera aminokwasy niezbędne do budowy masy mięśniowej.
 • Nowoczesny apartament wg projektu Tary Benet

  Nowoczesny apartament wg projektu Tary Benet Apartament znajduje się w Bloomberg Tower i stanowi on jeden z najwyższych budynków w okolicy Central Parku na Manhattanie w Nowym Jorku. Jego wnętrze zostało zaprojektowane przez lokalną projektantkę – Tarę Benet.
 • Lampka przypominająca dmuchawiec

  Lampka przypominająca dmuchawiec Każdemu z nas wielokrotnie zdarzało się zrywać mlecze, aby zdmuchnąć jego lekkie, jak piórko, płatki. Patrząc na tą wspaniałą lampę aż ma się ochotę pobiec na łąkę. Lampka działa w bardzo prosty sposób – wystarczy nią delikatnie wstrząsnąć, aby włączyć czujnik ruchu, a następnie dmuchnąć w nią, aby uruchomić światełka.