Nowoczesne oświetlenie

Oryginalne czajniki Copco

2010/07/18

Firma Copco to 50 lat tradycji  i doświadczeń w produkcji czajników. Jest to wiodący producent  czajników  ze stali nierdzewnej i emaliowanych w USA. Copco produkuje również podróżne kubki termiczne oraz akcesoria kuchenne. Obok klasycznych modeli można znaleźć propozycję zabawnych i eleganckich czajników zaprojektowanych "z przymrużeniem oka".

Czajnik Jabłko amerykańskiej firmy Copco. Wykonany jest ze stali nierdzewnej pokrytej wysokiej jakości emalią porcelanową, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały. Czajnik posiada bardzo wygodny uchwyt. Jego unikatowy wygląd  napewno przykuje uwagę twoich gości. Można go używać na wszystkich typach kuchenek, łącznie z indukcyjną.

Czajnik Serce
, wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej wysokiej jakości emalią porcelanową, posiada bardzo wygodny uchwyt w kształcie serca, z mechanizmem do podniesienia gwizdka. Dzięki niemu nie będziesz się musiał martwić o poparzenie gorącą parą, a druga ręka zawsze będzie wolna. Urokliwy design sprawi, że twoja kuchnia nabierze nowgo charakteru.

Czajniki marki Copco do nabycia w internetowym sklepie SuperWnętrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »