worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Oryginalne schody od Bonansea "

Środa, 08.12.2010

Marzę o tym

0

Oryginalne schody od Bonansea

schody, Bonansea, stopnie, poręcz, sp[iralne schody, krecone schody

Bonansea 1

Bonansea oferuje oryginalne spiralne schody, które staną się nie tylko funkcjonalnym, ale również dekoracyjnym elementem w domu. Stalowa rama sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej, zaś trójkatne stopnie pokryte zostały szkłem, pod którym widać drewniane wióry.Przejście asekuruje smukła poręcz. Tak niebanalny design z pewnością przyciągnie wzrok gości.

Bonansea 2
Bonansea 3

Inne w tym dziale

 • Lampka biurkowa Bot Kokoon Design

  Lampka biurkowa Bot Kokoon Design

  Typowa lampka biurkowa łączy w sobie industrializm ze skandynawskim duchem. Drewniane ramie umożliwia ułożenie lampy w dogodny dla użytkownika sposób, oświetlający najważniejszą część blatu.
 • Salon w angielskim stylu

  Salon w angielskim stylu

  Aranżacja wnętrz w stylu angielskim ma nieodparty urok. Romantyczne wnętrza w kwiatowe wzory i z mnóstwem bibelotów cieszą się coraz większą popularnością. Poznaj styl angielski i sprawdź, co możesz przenieść do własnego mieszkania. Poradnik dla tych, którzy lubią romantyczne, angielskie wnętrza.
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.