Pokój dziecka – inspiracje od Baby & Child Restoration Hardware

2012/09/17

W tym przypadku liczą się szczegóły. Według projektów Baby & Child Restoration Hardware gładkie ściany powinny zostać ozdobione optycznie ciężkimi lustrami z bogatymi zdobieniami, co daje niesamowity efekt zwłaszcza w słoneczne dni.
 
Kolejny element – imię lub inicjał dziecka, który pojawia się na elementach dekoracyjnych w pokoju, ale nie tylko – również na ręcznikach czy pościeli. Wyjątkowego klimatu nadaje wnętrzu odpowiednio dobrane oświetlenie – koniecznie muszą to być lampki boczne dające ciepłe i wystarczająco jasne światło, jednak niebędące tak agresywne jak oświetlenie górne. Magiczne migotanie nad kołyską dziecka zapewni żyrandol z minikryształkami.
 
W pokoju dziecięcym zawsze znajduje się mnóstwo niezbędnych rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką. Dlatego warto zadbać o  ustawienie w pokoju kilku różnej wielkości, ładnie zdobionych pudeł i pudełek będących idealnymi schowkami na wszystkie niezbędne akcesoria, przybory oraz zabawki.
 
Jeśli chodzi o wzory i kolory, które pojawią się w pokoju dziecięcym wybór również jest spory – od bieli przez pastele, przede wszystkim wyróżniają się tutaj róże i błękity, po kolorystykę bardziej zdecydowaną, a różnorodnych motywach kończąc, np. safari
 
 
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »