worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Pomysły na sofę od B&B Italia"

Poniedziałek, 26.11.2012

Marzę o tym

0

Pomysły na sofę od B&B Italia

sofa, pokój dzienny, aranżacja

Po pierwsze - czarny i biały to zawsze bezpiecze rozwiązanie, pozwolą zachować minimalizm każdego wnętrza, ale też trochę je ożywią - w zależności od wybranego układu i kompozycji tych kolorów.

Zanim wybierzecie sofę w intensywnym i żywym kolorze, warto przetestować go w formie dodatków czy akcesoriów, żeby wiedzieć jak będzie się prezentował w domu lub mieszkaniu. Jeśli się spodoba - warto pomyśleć o sofie w tym kolorze.

Prosta czy segmentowa - oto jest pytanie? Sofa w kształcie litery L pozwoli sprytnie zaaranżować miejsce na wypoczynek, ale też rozdzielić sofę na dwa mniejsze meble w razie potrzeby.

Puszysta otomana, poduszki, obrotowe zagłówki - decyzja należy do Was! 

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.