Nowoczesne oświetlenie

Poranna kawa według Ritzenhoff

2010/07/17

Ritzenhoff to niemiecka firma zajmująca się produkcją porcelany o najwyższej jakości. Ma bardzo bogate wyposażenie, poprzez kubki, filiżanki, aż po świece. Chrakterystyczną cechą naczyń Ritzenhoff jest odważne, kolowe wzornictwo. Wyroby Ritzenhoff dekorują i nadają niezwykłego charakteru każdemu pomieszczeniu.

Kubek porcelanowy Ritzenhoff z kolekcji My Darling. Wyszukane i oryginalne wzornictwo autorstwa Marcel'a Bierenbroodspot sprawia, że kubek pełni nie tylko praktyczną funkcję. Napoje pite z tak oryginalnego naczynia nabierają niezwykłego aromatu, a Ty pobudzasz swoje zmysły i poczucie humoru.

Filiżanka espresso Mohr z serii My Little Darling. Zrób sobie przerwę i napij się kawy, bądź herbaty w tej wystrzałowej filiżance. Oryginalny motyw doda  Ci energii! Mocny aromatyczny zapach kawy wypełni brzegi wytwornej filiżanki.

Wygodna filiżanka Faiza Abou-Abdou z serii Amore Mio z praktyczną, pojemną podstawką w ciepłej  tonacji kolorystycznej. Idealna do kawy, cappuccino bądź herbaty. Zdobiona oryginalnymi motywami zapewni magiczną atmosferę. Zaproś gości i delektujcie się niepowtarzalnym aromatem i kolorystką. Nasza sugestia: to wspaniały pomysł na prezent.

Produkty firmy Ritzenhoff do nabycia w internetowym sklepie SuperWnętrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »