worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Ptak Kwezal w formie fotela? Dlaczego nie"

Piątek, 09.12.2016

Marzę o tym

1

Ptak Kwezal w formie fotela? Dlaczego nie

wyposażenie wnetrz, fotel, fotele, oryginalne fotele, fotel jak ptak, fotel z poduszek, fotel kwezal

Quetzal to fotel dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność. Zaprojektowany został przez Marka Venota. Już na szkicach można zauważyć mnogość inspiracji, głównie bogactwem natury. Najważniejszą inspiracją był ptak zwany kwezalem. Podobnie jak ptak, ten fotel ma niepowtarzalny wygląd, który zaskakuje i przyciąga.

Nietypowy kształt i kolory sprawią, że fotel ten będzie najważniejszym elementem wystroju. Zbudowany z 14 nakładających się dwubarwnych poduszek, które są dostępne w różnych kombinacjach kolorystycznych, dzięki temu fotel może dopasować się do niemal każdego wnętrza.
 
Nie da się ukryć, że nakładające się na siebie poduszki są bardzo efektowne i przykuwają uwagę. Mebel bez wątpienia jest bardzo wygodny i miękki w użytkowaniu.


Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.