worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Sofa w kształcie... klawiatury!"

Wtorek, 11.06.2013

Marzę o tym

1

Sofa w kształcie... klawiatury!

sofa, nowoczesne wnętrza, qwerty, klawiatura, korporacje

 
Włoska pracownia ZO_loft wyszła z ciekawą propozycją, która na pewno znajdzie sympatyków w wielkich korporacjach, szczególnie tych z branży IT.  Sofa w kształcie klawiatury QWERTY. Ilu z Was zdażyło się zasnać na klawiaturze swojego laptopa? Teraz można to zrobić w zdecydowanie wygodniejszy sposób. Sofę docenią nie tylko fascynaci nowych technologii, ale róznież designerzy i  kreatorzy przestrzeni.
 

 

Inne w tym dziale

 • Jean Nouvel i jego biuro

  Jean Nouvel i jego biuro

  Francuski architekt Jean Nouvel na Tygodniu Designu w Mediolanie pokazał, jak widzi przestrzeń biurową w przyszłości. Architekt chce, by miejsce pracy było bardziej komfortowe i udomowione.
 • Torby i torebki od Iris

  Torby i torebki od Iris

  Iris to międzynarodowa marka wywodząca sie z Hiszpanii. Jej produkty charakteryzuje inspirujacy design i dbałość o funkcjonalność. Torby i pojemniki oferowane przez Iris zdecydowanie wyróżniają się pięknym wykonaniem i ciekawą formą. Śniadanie, zakupy czy przydatne drobiazgi - możesz zawsze mieć je przy sobie! To marka, która nie rozstaje się z Tobą 24h na dobę ;)
 • Butelki Gio Style

  Butelki Gio Style

  W samym środku wakacji czas na kolejną porcję letnich nowości! Włoska marka Gio'Style przygotowała ciekawe propozycje na letni sezon.
 • Inny wymiar półek

  Inny wymiar półek

  Modułowy regał o nazwie BUILD został wykonany z lekkiego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Dzięki łączonym elementom, możesz sam zostać kreatorem przestrzeni i zaprojektować wnętrze swojego mieszkania tylko wedle własnych upodobań.
 • Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Sezon w pełni! W samym środku lata nie ma bardziej pożądanego deseru niż lody! Tradycyjne lub w wersji light, czyli owocowych sorbetów, świetnie orzeźwiają w upalny dzień.