worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Stolik kawowy Rund Valevsky"

Czwartek, 01.12.2016

Marzę o tym

3

Stolik kawowy Rund Valevsky

stolik, stoliki, stolik kawowy, superwnetrze, stolik Rund, Valevsky

Nowoczesny stolik kawowy marki Valevsky to propozycja zarówno dla prywatnych mieszkań, jak i lokali użytkowych. Wykonany z płyty MDF blat został wykończony na wysoki połysk i wsparty na stalowej, chromowanej nodze. Do stolików idealnie będą pasować nowoczesne krzesła i stołki.

Designerska forma stolika sprawia, że doskonale nada się do nowoczesnych wnętrz. Można na nim położyć filiżankę kawy, gazetę, książkę lub po prostu dzbanek z kwiatami. W zestawieniu z hokerami stworzy niepowtarzalne miejsce do spotkań przy kawie bądź dobrym drinku. Zapraszamy do zakupów [SuperWnetrze]. Odwiedźcie także naszego bloga, aby na bieżąco śledzić trendy wnętrzarskie.

Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.