worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu"

Wtorek, 16.04.2019

Marzę o tym

1

Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

stoliki kawowe, ładne stoliki do salonu

Stoliki kawowe są jednym z kluczowych elementów wyposażenia salonu. Przede wszystkim powinny być praktyczne i umożliwiać nam w wygodny sposób z nich korzystanie. Stoliki do salonu podzielić możemy na kilka grup, w zależności od stylu i formy w jakiej zostały wykonane, a także biorąc pod uwagę materiał, jaki został wybrany do ich produkcji.

Nowoczesne stoliki kawowe

Mamy więc do wyboru klasyczne stoliki kawowe o regularnym kształcie i najczęściej wykonane z drewna. Ten typ stolików sprawdzi się we wnętrzach tradycyjnych, w których nie chcemy wprowadzać nic modernistycznego. Dla osób szukających odświeżenia, ciekawych inspiracji, z pewnością lepsze będą nowoczesne stoliki kawowe. Ten rodzaj stolików nieco bardziej szaleje z formą. Znajdziemy więc w tej kategorii industrialne, geometryczne stoliki o surowym charakterze. Doskonałym przykładem będą stoliki kawowe o podstawie złożonej ze stalowych pręcików oraz dodającym elegancji blacie z drewna. Taki stolik kawowy znajdziecie w naszym sklepie, a nosi on nazwę Hexi.

Nowoczesne stoliki do salonu

Bardzo interesującym wariantem są również stoliki do salonu o solidnej, grubej, stalowej podstawie oraz ciężkim, drewnianym blacie. Jest to połączenie z jednej strony mające charakter industrialny, a z drugiej nieco klasyczny. Jeśli szukacie właśnie takich stolików do salonu, sprawdźcie koniecznie nasze stoliki Cube.

Nowoczesne stoliki do salonu

Kolejną, intrugującą i modną opcją są ładne stoliki do salonu wykonane z tworzywa sztucznego. Posiadają one najczęściej blaty z płyty MDF, która może przybierać wiele ciekawych barw. Dzięki temu możemy wybrać stolik idealnie pasujący do pozostałych mebli w salonie. Stoliki kawowe tego typu posiadają nóżki wykonane z drewna bukowego lub dębowego. Jest więc to kolejne połączenie nowoczesności z klasyką. Doskonałym przykładem tego typu stolików, są stoliki kawowe marki Ragaba. Możecie wybierać zarówno spośród wariantów kolorystycznych jak i pod kątem rozmiaru. Ciekawym rozwiązaniem będzie zakup 2 stolików - jednego mniejszego, natomiast drugiego nieco większego, co pozwoli nam uzyskać super kompozycję!

Ładne stoliki kawowe do salonu

Inne w tym dziale

 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.