worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Styl Chalet czyli wnętrza w zimowym stylu"

Poniedziałek, 06.03.2017

Marzę o tym

3

Styl Chalet czyli wnętrza w zimowym stylu

aranżacje wnętrz, styl chalet, wnętrza chalet, zimowe wnętrza

Wystrój alpejskich chat odzwierciedla to, co oknem. Wnętrza w stylu chalet nawiązują więc do pokrytych śniegiem górskich stoków, zalesionych dolin, spotykanych podczas wędrówek kozic, świstaków i niedźwiedzi. Kolory wykorzystane w aranżacjach są kolorami ziemi.

Głównymi barwami są brązy i beże, wykorzystuje się także ciepłe odcienie zieleni, szarości i bieli. We wnętrzach nowoczesnych mieszkań, gdzie trudno o belki stropowe czy boazerię, drewniane meble i dodatki nadadzą oczekiwanego efektu górskiej chaty. Można stosować nawet ciemne drewno, gdyż nie przytłoczą wykończonego w bieli czy beżu wnętrza.

W całkowicie drewnianej aranżacji lepiej już wybrać jaśniejsze meble, np. sosnowe, które nadadzą wnętrzu lekkości. Na ścianach możemy śmiało zawiesić imitację poroża, obrazy z górskim czy pastewnym krajobrazem. Dywany i pledy z owczej wełny czy niedźwiedzie skóry na podłodze przed kominkiem nie muszą być oczywiście prawdziwe. Ważne, by kilka akcentów myśliwskich pojawiło się w naszej aranżacji w stylu chalet. Sprawdźcie najlepsze propozycje mebli do wyposażenia domu na Superwnetrze.pl. Zachęcamy także do śledzenia naszego bloga!Inne w tym dziale