Nowoczesne oświetlenie

Superekskluzywne apartamenty z imponującym wyposażeniem

2013/03/22

Projekt został stworzony dla sześcioosobowej rodziny  - rodziców i czwórki dzieci. Imponujące wnętrze znajduje się w Dnietropietrowsku. Nowoczesność aranżacji łączy się z przytulnością  i świetną organizacją przestrzeni. 

We wnętrzu zostały połączone różne materiały, kolory, tekstury - drewno i szkło, kolory ciemne i stonowane z jasnymi oraz bajecznie neonowymi, naturalne drewno łaczy się ze szkłem, kamieniem i marmurem. Całość robi imponujące wrażenie.

Wydzielono odrębne przestrzenie - pokoje, łazienki, salon, kuchnię - wszystko tworzy harmonijną całość, gdzie każdy członek rodziny znajdzie miejsce na pracę, naukę, relaks i odpoczynek.

Warto zwrócić uwagę na elementy szklane - dekoracje, wykończenia i dodatki - lampy, żyrandole, przeszklone "klatki schodowe", ponieważ apartament jest wielopoziomowy. Na najniższym poziomie znajduje się basen z kameralną "strefą spa".

Projekt spełnia wymagania wszystkich mieszkańców. Biała sypialnia z atresolą wygląda uroczo, a pokoje dziecięce tonące w kolorach zachęcają do zabawy.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »