worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Szafka biurowa Soft Line Unique"

Czwartek, 08.12.2016

Marzę o tym

0

Szafka biurowa Soft Line Unique

szafka, meble biurowe, superwnetrze, szafka biurowa, Unique Soft Line, szklana szafka biurowa, drewniana szafka biurowa

Ciekawa i designerska szafka biurowa Soft Line, to propozycja doskonała do wykończenia nowoczesnego biura. Niesamowicie stylowa szafka jednocześnie posiada solidną i stabilną konstrukcję. W biurze świetnie sprawdzą się także nowoczesne krzesła biurowe oraz fotele biurowe.

Boki szafki, drzwiczki oraz tylna ściana wykonane zostały z białego, hartowanego szkła o grubości 5 mm. Spód szafki, górna jej część i wzmocnienia boczna wykonane z warstwowego, klejonego drewna w kolorze wenge, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru.

Szafka wyposażona została w znajdującą się we wnętrzu półkę z hartowanego szkła o grubości 8 mm. Doskonała do przechowywania segregatorów, dokumentów i innych biurowych akcesoriów.

Mebel dostępny jest w sklepie internetowym SuperWnetrze.pl. O akcesoriach do wnętrza i nie tylko przeczytasz również na naszym blogu.


Inne w tym dziale

 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.
 • Łazienka w stylu Hampton

  Łazienka w stylu Hampton

  Nazwa stylu Hampton pochodzi od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. To właśnie tutaj bogaci Amerykanie budowali swoje letnie rezydencje tuż nad brzegiem morza.
 • Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Lampka stołowa Stream w kształcie komety

  Stream to lampa przypominająca kometę spadająca w ciemną noc. Lampa wykonana została z aluminium, które jest świetnym materiałem do rozpraszania ciepła diody. Lampka posiada dotykowy włącznik.
 • Londyńska marka Black+Blum

  Londyńska marka Black+Blum

  Londyńską markę Black+Blum stworzył angielsko-szwajcarski duet projektantów. Ich misją jest nadanie zwykłym rzeczom unikalnego charakteru oraz duszy.
 • Kuchnia w stylu folkowym

  Kuchnia w stylu folkowym

  Styl folkowy, inaczej styl ludowy, to szeroko rozumiane próby wkomponowania we współczesne wnętrza motywów polskiej kultury i tradycji regionalnych. Przejawiają się one głównie w ludowym wzornictwie, w którym prym wiodą zwłaszcza łowickie i kurpiowskie pasy.