Z biokominkami EcoFire nie taka zima straszna

2015/10/11

Zima to pora roku, która kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia, Sylwestrem, feriami zimowymi oraz zabawami w śniegu. Niestety to wszystko wiąże się z tym, że na dworze i w pomieszczeniach jest zimno i nieprzyjemnie. Na wszystkie te bolączki znaleźliśmy złoty środek. Jest to biokominek EcoFire, który można zakupić w atrakcyjnej cenie w sklepie internetowym SuperWnetrze.pl.

Przedstawiany biokominek jest bardzo efektownym dodatkiem do niemalże każdego wnętrza. W szybkim czasie delikatnie zwiększa temperaturę w pomieszczeniu. Największym jego atutem jest brak konieczności podłączenia do komina. Z tego powodu możemy go zamontować również w bloku. Jest bardzo łatwy do zamontowania oraz użytkowania. Uzupełnia się go ekologicznym bioetanolem EkoXfire wyprodukowanym w naszym kraju. Paliwo nie jest w żaden sposób wzbogacone acetonem, dzięki czemu jest bezwonne i co najważniejsze bezpieczne dla zdrowia. Na koniec proponujemy wypełnić wnętrze biokominka dekoracyjnymi kamieniami lub polaną ceramiczną. Całość robi piorunujące wrażenie wprowadzając do wnętrza ciepło, światło i naturalność.

Biokominki dekoracyjne dostępne są w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]
Bioetanol, który rozpali piękny płomień dostępny jest w 3 pojemnościach [Klik]


Kamienie dekoracyjne do zdobienia biokominków w różnej formie i różnej kolorystyce [Klik]« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »