worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Zegarki Marc Ecko"

Piątek, 18.04.2008

Marzę o tym

0

Zegarki Marc Ecko

Doskonale znany z wielkiego talentu i kreatywności, Marc Ecko rzucił szkołę i założył własną firmę Eck

Zegarki Marc Ecko

Zegarki Marc Ecko już dostępne w salonach Time Trend

Doskonale znany z wielkiego talentu i kreatywności w tworzeniu grafitti, Marc Ecko rzucił szkołę i założył własną firmę Ecko Ulimited w 1993 roku.
Swoją działalność rozpoczął od kolekcji sześciu koszulek inspirowanych sztuką grafitti. Od samego początku Marc był pionierem jeśli chodzi o łączenie podobieństw i różnic młodych subkultur w jeden wyraźny styl.
 Marc doskonale rozumiał nowo powstający nurt URBAN. To właśnie doskonała znajomość subkultur doprowadziła jego firmę na sam szczyt.
 Ecko Unlimited doskonale łączy hip-hop, skate/ extreeme z rynkiem mody. W 1999 roku firma zaczęła produkować buty, akcesoria skórzane, rękawiczki, ubrania i torby. Wtedy również powstała damska kolekcją ‘Ecko Red’.
 Podczas gdy inne firmy odzieżowe podążały za standardowymi trendami, Ecko Unltd wyszło poza szereg jako dom mody, który inspirowany jest poprzez nowoczesną modę uliczną.
 Marka Ecko nie podąża za aktualnymi trendami, ona je tworzy.
 Zapraszamy do salonów Time Trend – Grupy Zibi i bliższemu zaprzyjaźnieniu się z tą marką.

Inne w tym dziale

 • Zegarki Moschino Cheap and Chic

  Zegarki Moschino Cheap and Chic

  Projektanci Moschino Cheap and Chic wpadli na ciekawy pomysł. Wymyślili zegarki, które można ozdobić apaszką. Chustkę można przewlec przez otwory, dzięki czemu klasyczny zegarek staje się zupełnie innym modelem.
 • Mudman odporny na błoto 1

  Mudman odporny na błoto

  Nowy G-Shock z serii MUDMAN odporny jest na wstrząsy, kurz, brud i błoto. Bogaty jest w funcje, które działają na energię słoneczną - TOUGH SOLAR. Zegarek sprawdzi się więc podczas ekstremalnych rajdów po gorącej pustyni lub bagiennej dżungli.
 • Premiera damskich zegarków NAUTICA 5

  Premiera damskich zegarków NAUTICA

  Po sukcesie męskiej, różnorodnej linii zegarków Nautica, przyszedł czas na wersję „soft” zaprojektowaną dla kobiet.Kolekcja idealnie wkomponowała się w stylizację marki i jest niemal wierną repliką męskich zegarków. Różni je oczywiście wielkość kopert oraz delikatniejsze wykończenia. Cechą charakterystyczną zegarków Nautica są widoczne, duże koronki, które sprawiają, że design czasomierzy jest odważny i drapieżny.
 • LORUS 1

  Uniwersalny i modny - nowy Lorus

  Uniwersalność to za mało. Zegarki prezentują nie tylko ponadczasową prostotę, ale przede wszystkim prostotę owianą pięknymi, modnymi wykończeniami. Styl niewielkiej choć grubej koperty nawiązuje do wzornictwa retro co dodatkowo uwypuklają rzymskie cyfry na tarczy. Wart uwagi jest również sposób połączenia koperty z paskiem czy bransoletą.
 • Walentynkowe nowości Guess i Morgan 1

  Walentynkowe nowości Guess i Morgan

  Serce to odwieczny symbol miłości. Większość marek wykorzystuje ten emblemat głównie w okresie walentynek. Jednak niektóre domy mody hołdują miłosnym motywom w każdym sezonie.