worldlux.pl

Uwolnij Marzenia...

Worldlux » artykuł "Zielone biuro - co Wy na to?"

Piątek, 28.12.2012

Marzę o tym

0

Zielone biuro - co Wy na to?

sofy, biuro, zieleń, kolory, linia, limonka

Projektanci przyjęli za punkt wyjścia dwa zasadnicze elementy - linię i limonkę. Widoczne jest to w wizualizacjach - linie są opływowe, miękkie, ale wzmocnione kolorystycznym akcentem limonkowej zieleni.

Meble pozostają w kolorystyce bieli i zieleni. W ścinanach znajdują się ekrany LED wyświetlające podłużne wzory w różnych odcieniach zieleni. Ciekawa aranżacja pojawia się na suficie - regularne pasy tworzą wypukłą całość w kolorze śnieżnej bieli.

Z pewnością zwracają uwagę sofy - miękkie i opływowe. Sala konferencyjna wyposażona jest w długi stół i krzesła w kolorze białym. Tutaj elementy kolorystyczne są stonowane, aby nie rozpraszać uczestników spotkań.

Inne w tym dziale

 • Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

  Ładne stoliki do salonu doskonale ozdobią domowe wnętrze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie stoliki kawowe są teraz modne, zapraszamy do przeczytania wpisu!
 • Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe - jakie meble do ogrodu kupić?

  Meble ogrodowe pozwolą Ci na upragniony odpoczynek w promieniach słońca. Jakie meble do ogrodu warto kupić? Oto nasza niezawodna lista!
 • Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

  Lampy wiszące to niezbędny element oświetlenia domu. Potrzebne Ci ładne lampy do salonu? Mamy świetną propozycję!
 • Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Fotel Egg - nowoczesny fotel do salonu

  Szukasz nowoczesnych foteli do salonu? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy świetną propozycję! To fotel Egg. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć, znajdziesz w naszym wpisie!
 • Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Biurko biurowe Tastiera Kokoon Design

  Nowoczesne biurko belgijskiej marki Kokoon Design idealnie sprawdza się w biurach. Elegancka forma wykonanej ze stali konstrukcji podtrzymuje wytrzymały, szklany blat. Najlepiej wpisze się w nowoczesne wnętrza. Biurko posiada dodatkowe nóżki, które zabezpieczają przed rysowaniem podłóg.